На створення цього сайту нас надихнула краса природи українських Карпат з густими лісами і буйними пасовищами полонин, могутніми скелями та печерами, джерелами чистої мінеральної води. Не менш привабливі карпатські водоспади та озера, незабутні краєвиди з гірських вершин і хребтів. Жодна відео- чи фотозйомка не передасть запаху хвої, журчання тисяч струмків, гуркотіння потужних річок та водоспадів. Є бажання побувати усюди, заглянути у кожен куточок привабливої краси.
Навколо цього сайту хочеться обєднати людей не байдужих до Карпат, старовинних замків і монастирів, памятників природи та архітектури.
Особливої уваги заслуговують монастирі, фортеці та замки. В XVI-XVII ст. їх було чимало на Галицькій землі. Тепер від багатьох з них не залишилося і сліду, інші – в руїнах, і тільки невелика кількість збереглася до нашого часу. Ці замки – зразки оборонного будівництва мунулого.
Запрошуємо до цікавих подорожей по Карпатах. Хто хоче помилуватися зачаровуючою красою водоспадів і озер, вершин і хребтів, а також замків і монастирів західної України, ми готові надати транспортні послуги і корисні поради за вибраним вами маршрутом.

http://waterfalls.com.ua/